Місія Компанії - забезпечити комплексне рішення задач по поставкам високоякісних мастильних матеріалів, технічних рідин і запасних частин споживачам і оптовим покупцям, з максимальною ефективністю. Ми прагнемо забезпечувати безперервне вдосконалення в питаннях торговельного сервісу, приділяючи ключову увагу якості, реалізуючи свій багаторічний досвід в побудові дистрибуції.

 

Наші основні цінності - чесність, порядність і повагу до кожного КЛІЄНТА.

Про нас

Наша Компанія - ми працюємо на ринку автозапчастин з 2010 року. На сьогоднішній день ми є однією з найбільш динамічною компанією, що розвиваються в сфері дистрибуції та інтернет продажів, оригінальних автомобільних масел, технічних рідин і запасних частин.

 

Наша мета - запропонувати Клієнтам найширший спектр продукції, з можливістю максимально спростити і прискорити процес покупки.

Новини

2017-07-28 10:43:21

Прорив у розробці біопалива

м Ірвінг (шт. Техас), м Ла-Хойя (шт. Каліфорнія) - Компанії «ExxonMobil» і «Synthetic Genomics Inc.» сьогодні оголосили про прорив в спільну розробку біопалива на основі модифікованого штаму водоростей: дослідникам вдалося збільшити вироблення синтетичної нафти більш ніж в два рази без істотного уповільнення зростання водоростей.

Читати далі
2017-07-28 10:38:35

Загальні відомості про змащення

На основі принципу роботи поршневого насоса, GREASYMAT® є ідеальним інструментом для надійної змащування. Його тиск викиду 10 бар дозволяє використовувати одноточечне та віддалене встановлення системи на відстані до 2 метрів. Віддалена установка та управління дозволяють легко змащувати небезпечні або важкодоступні точки. Тому мастильний персонал мож...

Читати далі